HippyArt - stránky o všem možném
Verunčiny stránky
Potkani info

Něco o mně

Já,2006 Za celým tímto webem stojím já, Veronika. V roce 2005 jsem zdárně dokončila Vyšší odbornou školu sociální v Brně, na ulici Kotlářská 9, v oboru Sociální práce a v roce 2006 jsem dokončila studium na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v oboru Sociální pedagogika a volný čas. Poté, co jsem si prošla pár zaměstnání, mi došlo, že dělat v dnešní době sociální práci může jen manželka milionáře a tak jsem se stala učitelkou v jedné brněnské mateřské škole (čímž nechci říct, že bych si finančně extra polepšila, nicméně poměr práce/plat je už mnohem příjemnější).

Nicméně legislativní změny mě donutily dále studovat a rozšiřovat svoje obzory, takže v roce 2011 jsem znovu nastoupila na Pedagogickou fakultu MU, tentokrát na obor Speciální pedagogika.

V současné době jsem na mateřské dovolené, což mi poskytuje dostatek času k studiu i výtvarné činnosti, které se ráda věnuju, stejně tak k tvorbě a rozšiřování svých webů.

Přiznávám, že ačkoliv jsem poměrně akční člověk, jsem šíleně nesportovní typ, nicméně tuto svou nedokonalost kompenzuji pěstováním velkého množství zájmů a koníčků. Věnuji se hodně ručním pracem (ačkoliv to dneska asi nezní dvakrát "normálně", tento pojem zahrnuje spoustu aktivit), ráda experimentuji s patchworkem, sem tam si něco ušiju, upletu, ale hlavně vyrobím nápadité dekorace nebo dárky pro své blízké.

Věnuji se mnoha výtvarným stylům, k nimž se vám snažím podat nejen obecné, ale i praktické návody na svých webech Hippyart.net a verunka.hippyart.net.

Doufám, že zde naleznete dostatek informací k tomu, abyste mohli aktivně trávit svůj volný čas nejen sami, ale i společně se svými dětmi. Pokud by ste měli nějaké návrhy nebo se chtěli sami podělit o své návody nebo jen fotky výrobků, které jste stvořili, neváhejte mě kontaktovat na emailu verunka at hippyart.net.

Přeji příjemnou zábavu.

Příběh na rozloučenou

Novinky
2. 6.2012
Vytvořena nová sekce E-shop, kde si můžete zakoupit moje výrobky.
11.2.2012
V sekci výrobky a pro děti přibyl návod na pletený svetr pro miminko.


Webhosting IglooNET.cz
©2003-2006 verunka
Valid CSS! Valid XHTML 1.0!