HippyArt - stránky o všem možném
Verunčiny stránky
Potkani info

Transfer snoopyho s vykreslením

triko se snoopymCo potřebujeme: tričko dle vlastního výběru, barvy na textil, průhlednou fólii (euroobal nebo tvrdší), štětce různého průměru, jeden hodně tenký štěteček, vodu, kalíšky na rozmýchání barvy, originál kresby a zrcadlově obrácenou kresbu.

Postup práce: Na zrcadlově obrácený obrázek položíme fólii, malinko si rozředíme černou barvu a tenkým štětečkem kreslíme jednotlivé tahy. Obkreslíme jen malou část a tu z fólie obtiskneme na novinami podložené triko (abychom se neprotiskli až na záda). Párkrát prsty přejedeme přes tahy na fólii a fólii stáhneme. Kontrolu provádíme podle originálně vytisklého obrázku. Linie, které se neobtiskly dokonale, můžeme dokreslit přímo na triku tenkým štětečkem.

Poté fólii přesně umístíme na zrcadlovou předlohu a obreslíme další kousek snoopyho. Znovu přetiskneme. sablona snoopyTímto způsobem pokračujeme, dokud nebude obrázek na triku přetisknut celý. Odložíme fólii a již pracujeme jen se štětci a barvami. Obrázek si vykreslíme přímo na triko dle vlastních přestav. Tenké linie a hrany těsně okolo černého okraje doporučuji vypracovat velmi tenkým štětcem. Případné přeškrtnutí je možné domalovat přímo na triku.

Po plném vykreslení a opravě všech překročených okrajů necháme celý obrázek 12 hodin uschnout a poté přežehlíme přes hadr. ;) ať se líbí!

Novinky
2. 6.2012
Vytvořena nová sekce E-shop, kde si můžete zakoupit moje výrobky.
11.2.2012
V sekci výrobky a pro děti přibyl návod na pletený svetr pro miminko.


Webhosting IglooNET.cz
©2003-2006 verunka
Valid CSS! Valid XHTML 1.0!